Wentylacja i klimatyzacja szaf sterowniczych :: DEPRO

Usługi

Zajmujemy się produkcją obudów do szafek sterowniczych ze stali nierdzewnej, aluminium jak i stali czarnej malowanej proszkowo. Wykonujemy aplikacje pod indywidualne projekty; nietypowy gabaryt, otworowanie , elementy wsporcze, inne elementy mechaniczne, czy kolorystykę. Dostarczamy rozwiązania dla szafek wiszących, od małych terminalowych po duże szafy stojące monoblok i do łączenia szeregowego.
Wykonujemy pojedyncze zindywidualizowane rozwiązania jak duże serie w oparciu o powierzone projekty techniczne jak i własne pomysły. Nasze rozwiązania gwarantują wysoką jakość wykonania w rozsądnych cenach. Zajmujemy się również doborem wentylacji , ogrzewania i klimatyzacji do szaf sterowniczych.

Szafki ze stali nierdzewnej

Oferujemy Państwu szafki w wykonaniu kwasoodpornym ze stali 304 oraz 316. Gwarantujemy wysoka jakość wykonania w atrakcyjnych cenach. Krótkie terminy realizacji.
Szafki ze stali nierdzewnej
Wycinanie otworów

Wycinanie otworów w stali

Oferujemy otworowanie pod standardowe jak i nietypowe aparaty i urządzenia. Wykonujemy wycinanie w stali laserem.

Wykonujemy krótkie serie

Wykonujemy zindywidualizowane zamówienia w oparciu o nietypowe projekty. Jesteśmy zainteresowani dostarczeniem zarówno pojedynczych rozwiązań jak i dużych serii.
WYkonujemy krótkie serie